Аналіз бізнес-моделі

Неможливо побудувати ідеальну бізнес-модель з першого разу. Під час опису бізнес-процесів та побудови оргструктури ви зіткнетесь з ситуацією коли за деякі роботи немає відповідального, або є працівники, які дублюють роботу інших. Тому бізнес-модель потрібно постійно аналізувати та оптимізувати.

Ваші конкуренти також не стоять на місці, умови ринку постійно змінюються і на ці зміни потрібно своєчасно реагувати. Програма має великий набір інструментів для оцінки, аналізу та покращення діючої моделі підприємства.

Аналіз заповнення полів у Fox Manager

Оцінка цілісності моделі

Модуль аналізу перевірить чи описані вимоги до посад та підрозділів, чи призначені відповідальні за процеси, функції та документи. Перевіряється заповнення необхідних даних в обраних довідниках системи.

Аналіз оргструктури у Fox Manager

Аналіз оргструктури

Програма розрахує завантаження всіх посад роботою у бізнес-процесах і визначить найбільш та найменше зайнятих працівників. Буде проведено аналіз відповідальності за процеси та адміністративного положення керівників.

Аналіз оргструктури у Fox Manager
Аналіз бізнес-процесів у Fox Manager

Аналіз ефективності бізнес-процесів

Завдяки модулю аналізу можна виявити найбільш проблемні процеси, процеси без входів або виходів, знайти документи або ресурси, які не використовуються. Проаналізувати наявність необхідних компетенцій для відповідальних за функції та процеси.

Аналіз з боку керівництва у Fox Manager

Аналіз з боку керівництва

Програма дозволяє сформувати велику кількість звітів та регламентів, які можуть бути використані керівником або бізнес-аналітиком для оцінки ефективності побудованої бізнес-моделі. Також є можливість контролювати ключові показники діяльності.

Аналіз з боку керівництва у Fox Manager

Спробувати безкоштовно

To top