Регламентація діяльності

Після побудови організаційної структури, заповнення довідників та опису бізнес-процесів, ви отримаєте єдину цільну бізнес-модель діяльності компанії. З цієї моделі можна формувати багато корисних звітів та регламентів.

Звіти можна використовувати для аналізу бізнес-моделі або як інструмент регламентації діяльності та створення бази знань підприємства.

Звіти у Fox Manager

Вбудовані шаблони звітів

Програма містить кілька десятків звітів, серед яких: посадові інструкції, положення про підрозділи, регламенти процесів, робочі інструкції, штатний розклад, профілі посад, входи та виходи процесів.

Шаблон звіту у Fox Manager

Візуальний редактор шаблонів

Вбудований редактор дозволяє змінювати зовнішній вигляд будь-яких звітів без скриптів та програмування. Також ви можете додати до будь-якого довідника свої поля та форми, а потім вивести їх у звіт.

Шаблон звіту у Fox Manager
Матриця відповідальності у Fox Manager

Динамічні матриці

Іноді зручніше представити інформацію з бізнес-моделі у вигляді матриці. Ви маєте змогу відображати проєкції оргструктури, працівників, посад, документів, ресурсів процесів та функцій.

Fox Manager Portal

Корпоративний портал

Замість друку документів та звітів, розмістить їх на порталі, а працівникам надайте онлайн доступ з будь-якого пристрою: ноутбука, планшета чи смартфона. Таким чином всі регламенти будуть завжди актуальні.

Fox Manager Portal

Спробувати безкоштовно

To top