Моделювання бізнес-процесів

Процес – це сукупність дій, які повторюються у часі й мають на меті створення цінностей для внутрішніх або зовнішніх клієнтів.

Сучасні методики, найкращі практики та міжнародні стандарти, такі як BPM CBOK та ISO 9001 пропонують розглядати діяльність підприємства як множину пов’язаних між собою бізнес-процесів, які потребують постійного аналізу та оптимізації.

Бізнес-процеси у Fox Manager

Зручний графічний редактор

Наша програма підтримує нотації: Basic Flowchart, Cross-Functional Flowchart та BPMN. Всі елементи процесів зв’язані з оргструктурою та іншими довідниками, які зберігаються у єдиній базі даних. Будь-які зміни у моделі миттєво відображаються на схемах. Користувачам доступні шаблони процесів та типових функцій.

Схема процесів верхнього рівня у Fox Manager

Швидке моделювання та декомпозиція

Fox Manager вміє автоматично будувати схеми, які відображають взаємодії між різними процесами. Процеси верхнього рівня можна сформувати автоматично, не витрачаючи зайвий час. Більше не потрібно вручну синхронізувати зміни між різними рівнями деталізації процесів.

Схема процесів верхнього рівня у Fox Manager
Вартість виконання бізнес-процесу

Оптимізація бізнес-процесів

Програма вміє рахувати час виконання процесів та їх вартість на основі частоти функцій та окладів працівників. Також можна отримати інформацію по завантаженню співробітників роботою та провести аналіз моделей процесів завдяки вбудованому модулю.

Звіт по бізнес-процесу у Fox Manager

Звіти з процесів

Зі схем бізнес-процесів можна отримати інформацію по роботам, які виконує працівник, документами та ресурсам, які використовуються, взаємодіям з іншими співробітниками. Цю інформацію можна вивести у регламенти або на портал.

Звіт по бізнес-процесу у Fox Manager

Спробувати безкоштовно

To top