Системні вимоги Fox Manager

Вимоги до потужності робочого місця на якому використовуватиметься програма багато в чому залежать від обсягу даних (кількості посад, процесів тощо) та сценарію роботи з програмою.

Типові вимоги до робочого місця користувача:

  • Процесор: Intel Core i3 3000 Mhz
  • Оперативна пам’ять: 8 ГБ
  • Вільне місце: від 500 МБ
  • Операційна система: Windows 7 та новіші

Ніякого додаткового програмного забезпечення, наприклад MS Word, MS Visio, MS Excel програмі не потрібно.

Програма може бути запущена на віртуальній машині або під емулятором Wine в Linux, але робота в такому режимі офіційно не підтримується розробником.

Для роботи одного користувача є можливість використання простої файлової бази даних SQLite, яку, наприклад, можна записати та переносити на флешці.

Якщо ви плануєте працювати з програмою в мережевому режимі, ми рекомендуємо використовувати клієнт-серверну базу даних. Для комфортної роботи рекомендується використовувати підключення до мережі зі швидкістю 1000 Мбіт/с.

Увага! При роботі з великою кількістю елементів довідників швидкість роботи програми буде сильно залежати від затримок мережі (ping). Тому рекомендується розміщувати сервер бази даних у тій самій локальній мережі, де розташовані робочі місця користувачів. Якщо це неможливо, і ви відчуваєте великі затримки при обробці запитів, рекомендуємо налаштувати термінальний режим роботи з програмою, коли робота організується через віддалений робочий стіл.

To top